Sadece 1 yudumu yetiyor karaciğeri yenilemeye karnı dümdüz yapmaya!
Anasayfa » FOTO GALERİ » Sadece 1 yudumu yetiyor karaciğeri yenilemeye karnı dümdüz yapmaya!

Sadece 1 yudumu yetiyor karaciğeri yenilemeye karnı dümdüz yapmaya!


Evet, yanlış anlamadınız! Yapacağınız  doğal karışımdan içeceğiniz bir yudum dahi karaciğerinizi yenileyebilir, sağlığınızı koruyabilirsiniz. Karaciğerlerin  sağlığını korumak, genel beden  sağlığı oldukça  önemlidir. Çünkü karaciğerin zararlı maddelere karşı ilk filtre görevi görür.
Bilhassa son dönemlerin  en yaygın karaciğer rahatsızlıklarından olan, Hepatit A, B ve C’nin yanı sıra siroz gibi rahatsızlıklarda da ciddi  tehlikeler meydana gelebilmektedir. Bütün organizmanın arındırılması için sorumlu olan organ olmasıyla birlikte protein sentezini yerine getiren karaciğerdir. Sağlığımızı koruyabilmek ve yağlı karaciğer, hepatit c-b gibi rahatsızlıkları engelleyebilmek  için sağlıklı karaciğere sahip olmamız gerekmektedir. Karaciğeri doğal yollarla  iyileştirmeye  yardımcı olacak oldukça etkili özelliklere sahip bir bitki olan nane kullanarak karaciğeri arındırmayı  öğreneceğiz. Bu alternatif ilaç, genel vücut sağlığımızı  iyileştirecek karaciğerlerimizi yenileyip karnımızı düzleştirecek.
Karaciğeri yenileyen karnı dümdüz yapan tarif malzemeler
10 nane yaprağı
3 Limon suyu
1 rendelenmiş limon kabuğu
1 Portakal suyu
1 Su
Hazırlanışı: Nane yapraklarını  ve 10 su bardağı su dökün ve yaklaşık 5 dakika kadar kaynatın. Ardından bir süre dinlendirin.
Daha sonra portakal ve limon suyunu  ve  limonun  kabuğu (rendelenmiş)  beraber bir fincana doldurun limonunu rendelemeden iyice iyice yıkayın.  İsteğe bağlı 1 tatlı  kaşığı doğal bal ile tatlandırın. Son olarak naneli karışımın posasını ayırın, portakal suyunu ve limon suyunu  ekleyerek karıştırın. Bu kürü  her gün bir hafta boyunca tüketin günde (1-2 fincan), daha sonrada  gerek duyduğunuz zaman  tekrarlayın. Afiyet olsun! Lütfen paylaşalım..Sonraki Haber

ABİSİNİN Ö-LDÜĞÜNÜ ÖĞRENDİ, HABERİNİ SUNMAK ZORUNDA KALDI, SPİKERİN ZOR ANLARI

Irak’ta yayın yapan Ürdün merkezli haber kanalı Dijlah TV’nin spikerliğini yapan Sugar Abbas Jamil, programın …