Adnan Oktar'ın müridiyle evlenen Zerrin Özer, 36 saat sonra boşanma davası açtı
Anasayfa » Genel » Adnan Oktar’ın müridiyle evlenen Zerrin Özer, 36 saat sonra boşanma davası açtı

Adnan Oktar’ın müridiyle evlenen Zerrin Özer, 36 saat sonra boşanma davası açtı

61 yaşındaki Zerrin Özer’in üçüncü evliliği 36 saat sürdü. Özer, 27 yaş küçük eşine boşanma davası açtı.
Üç yıldır birlikte olduğu 34 yaşındaki sevgilisi Murat Akıncı ile birlikte Zekeriyaköy’deki villasının bahçesinde evlenen Zerrin Özer’e, birbiri ardına kötü haberler gelmeye devam ediyor.“400 BİN LİRA DOLANDIRILDIM”
Önceki gün Özer’in eşi için pek çok kadını dolandırmış bir sahtekar olduğu iddia edilmişti. Dolandırıldığını iddia eden kadın, Mahmut Atalay adıyla tanıştığını ve yaklaşık 1,5 sene boyunca flört ettiği söylemiş ve Akıncı’nın, kendisinin 400 bin lirasını aldığını açıklamıştı.
ADNAN OKTAR’IN ASLANCIĞI
Şimdi de ünlü şarkıcının eşi Murat Akınca’nın, geçtiğimiz aylarda pek çok suçtan yakalanan Adnan Oktar’ın müridi olduğu belirlendi.BOŞANMA İŞLEMLERİNİ BAŞLATTI
Ünlü sanatçı, menajeri Kemal Aslan aracılığı ile kamuoyuna yaptığı açıklamada, evliliğinin temelden sarsıldığını ve Murat Akın’a boşanma davası açtığını belirtti.
Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:“Değerli basın mensupları;
16 Haziran Pazar günü evlenen Zerrin Özer ve Murat Akıncı hakkında iki gündür basında yer alan haberlerle birlikte, evlilik birliğinin temelden sarsıldığı görülmüştür. Zerrin Özer, biraz önce bana boşanma kararını açıklamıştır. Gerekli yasal süreç için işlemler tarafımızdan başlatılmıştır.”

Sonraki Haber

Sakarya’da havai fişek patlaması! Şehit ve yaralılar var..

Sakarya’da Taşkısığı bölgesinde havai fişek taşıyan kamyonda patlama meydana geldi. Olay yerine çok sayıda ambulans …